1. Kierownik sprzedaży

Kierownik sprzedaży

Nazwa firmy: Bricoman

Opis oferty:

Kandydatom spełniającym oczekiwania zapewniamy:
  • opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony po 6 miesiącach,
  • atmosferę tworzoną przez zgraną Ekipę, na którą można liczyć,
  • szkolenia,
  • wsparcie we wdrożeniu do pracy.

Wymagania

dobra znajomość produktów ogólnobudowlanych, umiejętność budowania relacji z Klientami, umiejętność motywowania ekipy. nastawienie na osiąganie założonych celów, duże zaangażowanie, wyższe wykształcenie, nastwienie na Klienta, doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi,

Zadania na stanowisku

profesjonalna obsługa Klienta. monitorowanie konkurencji, organizacja pracy podległego działu, realizacja założeń jakościowych i ilościowych Działu, zarządzanie Ekipą i motywowanie Pracowników (od 6 do 10 osób), zapewnienie dostępności towarów dla Klientów,

Praca w Bricoman to stabilność zatrudnienia.

Jeśli do nas dołączysz, zaoferujemy Ci:

  • Elastyczny czas pracy — wiemy, że praca to nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę, że życie prywatne jest ważne, w razie potrzeby staramy się wyjść naprzeciw, licząc na wzajemne zrozumienie/wzajemność.
  • Bezpieczeństwo — Twoje bezpieczeństwo w pracy to dla nas priorytet. Jesteśmy odpowiedzialni, przestrzegamy zasad BHP, uczestniczymy w kursach pierwszej pomocy.
  • Troska o zdrowie pracowników — Zrealizowaliśmy warsztaty takie jak Oczy w dobrej formie, Zadbaj o Kręgosłup czy Serce jak Dzwon.
  • System rabatów Pracowniczych – skorzystaj z rabatu, kupując produkty w Bricomanie i/lub w Leroy Merlin

W Bricomanie czeka praca na Kandydatów o różnych kwalifikacjach. Zobacz, w jakich działach możesz znaleźć zatrudnienie w Bricomanie:

Praca w Sklepie:

  • Dyrektor Sklepu
  • Kierownik Sprzedaży
  • Kierownik działu Kas
  • Kierownik Magazynu
  • Specjalista ds. Kluczowych Klientów
  • Doradca Klienta
  • Kasjer/Kasjerka
  • Magazynier
  • Koordynator Sprzedaży
  • Regionalny Reprezentant Handlowy

Praca w Centrali:

  • Zasoby ludzkie
  • Szkolenia
  • Marketing
  • Centrala Zakupów
  • Finanse
  • Rozwój
  • IT
  • E-commerce

Bricoman to miejsce, w którym pracownicy mają czuć się dobrze i wiedzieć, że rozwijają się zawodowo.

Sprawdź, czy odpowiadają Ci nasze wartości:

  1. Klient — chcemy, by jego doświadczenia z zakupów w sklepach  Bricoman były bardzo dobre.
  2. Odpowiedzialność — za swój dział i obowiązki, ale również za dobry kontakt z Klientem.
  3. Profesjonalizm — w Bricomanie każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie. Umożliwimy Ci takie przygotowanie do obsługi Klienta, które będzie cieszyć zarówno Ciebie, jak i ludzi robiących u nas zakupy.
  4. Zaangażowanie — chcemy, by wszyscy, którzy pracują w Bricomanie, czuli, że chcą i lubią wykonywać swoje codzienne obowiązki zawodowe.
  5. Rozwój pracowników — bez względu na to, w jakim dziale pracujesz, jeśli chcesz podnosić swoje kwalifikacje, wystarczy, że nam o tym powiesz, a wspólnie ustalimy plan działania.
  6. Szacunek — zarówno w stosunku do Klientów, jak i do Współpracowników.

Sklepy Bricoman, w których zatrudniamy pracowników, znajdują się w następujących miastach Polski:

  • Warszawa Połczyńska
  • Warszawa Wilanów
  • Poznań
  • Biała Podlaska
  • Łódź
  • Jaworzno
  • Szczecin
  • Lublin
  • Gdańsk.

1. Wspieramy lokalne społeczności.

Nasi Pracownicy — Wolontariusze remontują szkoły, przedszkola, domy dziecka. Od 2014 r. zrealizowaliśmy 33 projekty.

2. Współpracujemy ze szkołami branżowymi.

Z naszych „Dni Otwartych” skorzystało 366 Uczniów. W 23 szkoleniach produktowych wzięło udział 458 uczniów. Przyjęliśmy na staż 51 osób.

3. Wspieramy inicjatywy.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Organizujemy wiele akcji odpowiedzialnych społecznie. Tutaj przeczytasz więcej.

Na wynagrodzenie w Bricomanie składa się pensja podstawowa, otrzymywana przez Pracownika w każdym miesiącu pracy. Masz jednak wpływ na uzyskanie dodatkowej premii, która uzależniona jest od Twojego zaangażowania i wyników sklepu, w którym pracujesz.

Warto starać się więc o taką obsługę Klienta, które sprowadzi go do nas ponownie.

W Bricomanie oferujemy  naszym Pracownikom konkurencyjne zarobki. Ich wysokość zależy od stanowiska i umiejętności.