1. Kierownik Robót Teletechnicznych / Niskoprądowych
P

Kierownik Robót Teletechnicznych / Niskoprądowych

PKE Polska Sp. Z O.O.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

    nadzór nad robotami teletechnicznymi na dużych projektach,

    zarządzanie kadrą wykonawczą,

    zarządzanie kosztami projektów,

    tworzenie wycen, kosztorysów, ofert,

    tworzenie harmonogramów prac,

    utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora,

    kontrolę terminowości, jakości wykonywanych prac,

    koordynację prac brygad montażowych oraz podwykonawców,

    sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy.

    Wymagania

    Od kandydatów oczekujemy:

      wykształcenia kierunkowego,

      dobrej znajomości języka niemieckiego

      dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów i delegacji.

      umiejętności analizy projektów technicznych,

      umiejętności tworzenia ofert, kosztorysów, harmonogramów,

      doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej – elektrycznej/teletechnicznej,

      umiejętności planowania i zdolności organizacyjnych,

      znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

      prawa jazdy kat. B.

      Oferujemy

      W zamian za zaangażowanie i fachowość oferujemy:

        umowę o pracę na czas nieokreślony (pełen etat) oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia,

        pakiet socjalny (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatną opiekę medyczną, coroczne wyjazdy integracyjne),

        możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych oraz pracę na prestiżowych projektach,

        przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole.

        Dane firmowe

        PKE Polska Sp. z o.o.

        Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik Robót Teletechnicznych / Niskoprądowych przygotujesz w 5 minut.