1. Kierownik robót / montaży
P

Kierownik robót / montaży

PEKABEX

Opis stanowiska

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

    Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu montażu,
    Planowanie i kontrola pracy brygad monterskich,
    Nadzór nad jakością i terminowością prac,
    Opracowywanie logistyki montażu, zamawianie towarów,
    Rozliczanie budżetu inwestycji,
    Bieżąca współpraca z innymi działami.

      Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa,
      Praktyka w branży budowlanej – min 2-3 lata,
      Uprawnienia budowlane,
      Wiedza z zakresu prefabrykatów lub/i konstrukcji stalowych,
      Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
      Znajomość języka angielskiego będzie atutem,
      Prawo jazdy kat. B,
      Gotowość do pracy w ciągłej delegacji,
      Umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów,
      Kreatywność, samodzielność, dyspozycyjność.
      Oferujemy:

        Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
        Przyjazną atmosferę i niezbędne narzędzia pracy,
        Dostęp do pakietu benefitów.
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik robót / montaży przygotujesz w 5 minut.