1. Kierownik Robót / Budowy – Sterowanie Ruchem Kolejowym
N

Kierownik Robót / Budowy – Sterowanie Ruchem Kolejowym

NES Global Talent

Opis stanowiska

(do 28.000 PLN)

Zakres obowiązków:

    koordynacja i nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót SRK
    realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
    nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,
    efektywne zarządzanie podległym zespołem,
    monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

    Wymagania:

      wykształcenie wyższe budowlane – SRK, Automatyka Kolejowa, Elektroenergetyka
      uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności SRK
      doświadczenie w zakresie prowadzenia budowy na podobnym stanowisku
      umiejętność zarządzania podległym zespołem
      samodzielność w działaniu, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
      prawo jazdy kat. B

      Oferujemy:

        stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
        niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w relokacji
        mieszkanie; samochód; dodatki; pensja zasadznicza (19.000 – 25.000 PLN); bonus
        odpowiedzialne i ciekawe zadania
        pracę z doświadczonym zespołem
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik Robót / Budowy – Sterowanie Ruchem Kolejowym przygotujesz w 5 minut.