1. Kierownik Projektów Wydawniczych
B

Kierownik Projektów Wydawniczych

Burda Media Polska

Wydawnictwo Słowne (dawniej Burda Książki) to jeden z liderów na polskim rynku wydawniczym, posiadający zróżnicowaną ofertę: od poradników, książek podróżniczych, dziecięcych, poprzez powieści, biografie, aż do kryminałów i kalendarzy. To u nas znajdziesz książki National Geographic Society.

www.burdaksiazki.pl

W tej chwili poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik projektów wydawniczych

Zadania:

  • Udział w procesie budowania planu wydawniczego w zakresie książek i kalendarzy
  • Kreowanie serii wydawniczych
  • Pozyskiwanie nowych autorów
  • Monitorowanie aktualnych trendów na krajowym i zagranicznym rynku książki
  • Koordynowanie procesu redakcyjnego: współpraca z redaktorami, korektorami, tłumaczami i grafikami
  • Współpraca z wybranymi agencjami literackimi
  • Budowanie pozytywnych relacji z autorami na każdym etapie procesu redakcyjnego

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość polskiego i zagranicznego rynku książek
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w wydawnictwie książkowym oraz we współpracy z polskimi autorami (mile widziane)
  • Zainteresowanie branżą social media i nowymi technologiami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1/B2)
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Postawa zgodna z naszymi wartościami: współpraca, zaangażowanie, usprawnianie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjazne miejsce pracy
  • Pracę w nowoczesnym biurze

Idealne CV dla stanowiska Kierownik Projektów Wydawniczych przygotujesz w 5 minut.