1. Kierownik laboratorium
M

Kierownik laboratorium

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie medycznym laboratorium diagnostycznym o profilu genetycznym

Zapewnienie ciągłości funkcjonowania laboratorium zgodnie z najwyższymi standardami
Nadzór nad realizacją wykonywanych badań diagnostycznych i ich jakością
Przygotowywanie oraz monitorowanie wykonywania procedur operacyjnych oraz medycznych w obszarze działalności laboratorium
Monitorowanie otoczenia prawno-regulacyjnego dotyczącego funkcjonowania laboratorium
Nadzór nad funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń laboratoryjnych
Kontrola zaopatrzenia laboratorium w odczynniki i budowa kontaktów z dostawcami
Zarządzanie zespołem pracowników w tym: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, rozwój kompetencji oraz ocena rezultatów pracy

Wymagania:

  • Czynne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego (medyczne laboratorium diagnostyczne)

Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia molekularna, biotechnologia, genetyka)
Doświadczenie w kierowaniu pracą laboratorium diagnostycznego
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie biologii molekularnej
Umiejętność zarządzania zespołem pracowników
Doskonałe umiejętności organizatorskie
Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o wysokich standardach

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
Pracę z najwyższej jakości produktami
Dużą samodzielność w pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w zgranym zespole

Oferta dotyczy pracy stałej.

Idealne CV dla stanowiska Kierownik laboratorium przygotujesz w 5 minut.