1. Kierownik Kontraktów
M

Kierownik Kontraktów

Multiserwis Sp. Z O.O.

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

    Przygotowanie i nadzór nad realizacją prowadzonych przez przedsiębiorstwo projektów

    Udział w pozyskiwaniu podwykonawców oraz planowanie własnych zasobów ludzkich do realizacji projektu

    Koordynacja prac montażowych, budowalnych i kontrola każdego etapu realizacji projektu

    Terminowość i nadzór nad realizacją powierzonego projektu

    Nadzór nad jakością i tempem wykonywanych prac oraz zarządzanie bieżącymi problemami

    Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem

    Wymagania

    Oczekiwany profil kandydata:

      Wymagane wykształcenie techniczne o profilu budowlanym, bądź dwuletni staż w branży budowlanej

      Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1 - warunek konieczny

      Znajomość materiałów, narzędzi oraz sprzętu do wykonywania w/w prac

      Organizowanie pracy własnej i zespołu z uwzględnieniem zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz rozliczanie pracy ludzi, sprzętu i kosztów z nimi związanych.

      Umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami oraz zespołem podległych pracowników

      Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

      Analityczny sposób myślenia, samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dążenie do wyznaczonego celu

      Pozytywne nastawienie do pracy

      Komunikatywność, otwartość

      Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      Proponujemy Ci:

        Satysfakcjonujące wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników + premie powiązane z osiągniętymi wynikami

        Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: laptop, komputer, samochód służbowy

        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

        Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

        Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

        Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED.

        System szkoleń podnoszących kwalifikacje

        Dane firmowe

        MULTiSERWIS Sp. z o.o.

        Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik Kontraktów przygotujesz w 5 minut.