1. Kierownik Działu Wycen - branża metalowa
G

Kierownik Działu Wycen - branża metalowa

GRH Polska

Opis stanowiska

Jeśli:
praca Lidera Działu Wycen to dla Ciebie nie tylko obowiązek ale i pasja
lubisz zarządzać zespołem oraz zajmować się wycenami i kalkulacjami produktów
Twoją mocną stroną jest wiedza z zakresu materiałoznawstwa i technologii obróbczych (w tym spawalniczych)
Pracowałeś/aś na AutoCAD i znasz bardzo dobrze rysunek techniczny
to sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie.

Szukamy Lidera Działu Wycen do firmy z branży metalowej w Dębicy.

Dlaczego warto:
• Dostajesz wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i umiejętności
• Będziesz pracował w wygodnych godzinach: 6:00 – 14:00 od poniedziałku do piątku
• Firma dba o swoich pracowników oferując im– m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie
• Otrzymasz umowę o pracę i możliwość długotrwałej współpracy
• Będziesz miał możliwość zwiększania swoich kompetencji oraz ciągłego rozwoju – firma zajmuje się produkcją jednostkową dzięki czemu nie wpadniesz w rutynę

Czym zajmuje się osoba na tym stanowisku:
• Nadzorem nad pracą zespołu ofertowego
• Przygotowywaniem oraz analizą dokumentacji technologicznej potrzebnych do sporządzenia wycen
• Sporządzaniem kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów
• Planowaniem i monitorowaniem zleconych terminów przygotowania kalkulacji
• Sporządzaniem zapotrzebowania materiałowego
• Kontaktem z klientem pod kątem opracowania wyceny

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – wyślij CV i pracuj w zespole fachowców oraz w nowo otwartym zakładzie.

Prześlij nam swoje CV na adres: lider-dzialu-wycen.fphq.qiya@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Idealne CV dla stanowiska Kierownik Działu Wycen - branża metalowa przygotujesz w 5 minut.