1. Kierownik Działu Informatyki
M

Kierownik Działu Informatyki

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A.

Opis stanowiska

Morska Stocznia Remontowa „Gryfia” S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko

miejsce pracy: Szczecin, Świnoujście

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie Działem Informatyki zlokalizowanym w dwóch zakładach produkcyjnych: Szczecin i Świnoujście, który odpowiada z utrzymanie i rozwój systemów Informatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Główne zadania:

  • Organizowanie pracy działu IT.
  • Zarządzanie systemami Informatycznymi.
  • Zarządzanie i nadzór nad serwisem sieci komputerowej.
  • Zarządzanie i nadzór nad serwerami lokalnymi oraz zdalnymi.
  • Nadzór nad systemami Internetowymi.
  • Nadzór nad bezpieczeństwem systemów informatycznych.
  • Zapewnienie niezawodności i ciągłości działania usług.
  • Utrzymanie infrastruktury sieci teletechnicznej oraz urządzeń.
  • Nadzór nad usługami związanymi z łącznością stacjonarną, komórkową, radiową lądową
    i morską.
  • Koordynacja i nadzór nad zewnętrznymi dostawcami usług IT.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych.
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Umiejętność szybkiego i trafnego diagnozowania problemów z obszaru IT.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją.
  • Umiejętność pracy w rozporoszonym zespole.
  • Gotowość do przeprowadzenia procedury uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych.
  • Doświadczenie w eksploatacji systemów klasy ERP.
  • Praktyczna znajomość środowisk serwerowych opartych na Windows i Linux.
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wirtualizacji (Hyper-V, VMware)
  • Znajomość usług katalogowych Active Directory.
  • Umiejętność zarządzania urządzeniami sieciowymi.
  • Praktyczna znajomość systemów UTM.
  • Doświadczenie z systemami telefonii analogowej oraz łączności radiowej.
  • Doświadczenie w realizacji polityki RODO.
  • Gotowość do przemieszczania się między zakładami Spółki.
  • Prawo jazdy kat. „B”.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z systemem Microsoft AX 2012 od strony administracji systemem oraz środowiskiem uruchomieniowym.
  • Znajomość usług katalogowych NDS.
  • Praktyczna znajomość środowisk serwerowych opartych na systemie Solaris i HP-UX opartych na procesorach RISC.
  • Znajomość języków skryptowych oraz umiejętność programowania w C/C++, Pascal, X++.
  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem IaaS w chmurze publicznej.
  • Posiadanie certyfikatów potwierdzających wiedzę w wymaganych obszarach.
  • Znajomość standardu ITIL.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w branży IT.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Udział w ciekawych projektach.
APLIKUJProsimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.
Idealne CV dla stanowiska Kierownik Działu Informatyki przygotujesz w 5 minut.