1. Kierownik Budowy
G

Kierownik Budowy

GGT SOLUTIONS S.A.

Opis stanowiska

Obowiązki:

    zgodnie z ustawą prawo budowlane,
    nadzór i organizowanie budowy,
    prowadzenie dokumentacji budowy,
    kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę,
    pozyskanie i negocjowanie warunków z podwykonawcami;
    weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań,
    realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy.
    Wymagania:

      wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym
      udokumentowane minimum trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy,
      uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej lub konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
      znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie,
      dyscyplina i umiejętność pracy w zespole
      prawo jazdy kat. B.
      Zapewniamy:

        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
        atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe
        samochód służbowy, laptop i telefon komórkowy
        możliwość podwyższania swoich kwalifikacji
        szeroki zakres świadczeń z funduszu socjalnego,
        atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe)
        Idealne CV dla stanowiska Kierownik Budowy przygotujesz w 5 minut.