1. Kierowca kat. CE w transporcie międzynarodowym
A

Kierowca kat. CE w transporcie międzynarodowym

ARRA GROUP SP. Z O.O. SP. K.

Opis stanowiska

Zadania:

    realizacja zleceń transportowych po terenie Unii Europejskiej
    wyjazdy w systemie 2/1
    praca na chłodni

    Wymagania:

      doświadczenie na trasach Unii Europejskiej
      prawo jazdy kategorii C+E
      karta kierowcy
      świadectwo kwalifikacji zawodowej/aktualnego kursu na przewóz rzeczy
      aktualny kurs ADR mile widziany

      Oferujemy:

        terminowo wypłacane wynagrodzenie
        wysokie zarobki
        nowoczesny tabor
        trasy na terenie Unii Europejskiej
        siedziba firmy - Głogów - woj. dolnośląskie
        Idealne CV dla stanowiska Kierowca kat. CE w transporcie międzynarodowym przygotujesz w 5 minut.