1. Kierowca CE – plandeka – system 3.1 - międzynarodówki
L

Kierowca CE – plandeka – system 3.1 - międzynarodówki

LUKSMANN HR

Opis stanowiska

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

region zatrudnienia: Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia

Obowiązki
· prowadzenie zestawu typu plandeka marki MAN/SCANIA
· przewóz towarów niebezpiecznych, artykułów spożywczych i papierowych w trasach dalekobieżnych po Francji, Hiszpanii i Włoch
· komunikacja z dyspozytorem w j. niemieckim lub angielskim

Wymagamy
· prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, ADR
· komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
· minimum 1 rok doświadczenia jako kierowca CE

Oferujemy
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
· pracę w systemie 3.1
· pracę w solidnej, rzetelnej firmie transportowej
· niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
· udostępnione zaplecze socjalne przy bazie firmy
· flotę nowoczesnych, w pełni wyposażonych pojazdów
· niemieckie zarobki na umowie w wysokości 2000 € brutto + diety miesięczne 500-600 € netto
· szacunkową kwotę netto w wysokości 2000-2200 € netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
· pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,
· prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
· opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
· prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
· pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia,

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 596
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Idealne CV dla stanowiska Kierowca CE – plandeka – system 3.1 - międzynarodówki przygotujesz w 5 minut.