1. Kierowca CE - krótkie dystanse - Niemcy
E

Kierowca CE - krótkie dystanse - Niemcy

Eastrecruiting

Opis stanowiska

Kierowca C+E - krótkie dystanse
Miejsce pracy:79848 Bonndorf, Niemcy

Opis pracy
- przewóz artykułów spożywczych

Oferujemy
- pracę 5 dni w tygodniu
- niemiecką umowę o pracę z firmą na dłuższy okres czasu
- stawkę 2500 do 3100€ brutto miesięcznie
- dodatkowo płatna zmiana nocna
- dodatkowo płatna dieta 14€ NETTO dziennie
- mieszkanie dla jednej osoby z pełnym wyposażeniem (pralka, internet, telewizor)
- 80% zwrotu za przejazd do Niemiec

Wymagamy
- prawo jazdy kategorii B CE
- doświadczenie
- znajomość języka niemieckiego A2
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz
Idealne CV dla stanowiska Kierowca CE - krótkie dystanse - Niemcy przygotujesz w 5 minut.