1. Kierowca CE – chłodnia – system 3/1
L

Kierowca CE – chłodnia – system 3/1

LUKSMANN HR

Opis stanowiska

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:
Kierowca C+E – chłodnia – system 3/1

region zatrudnienia: okolice Kassel lub okolice Hanoweru, Hesja lub Dolna Saksonia

438

Obowiązki

  • prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa chłodnia
  • trasy dalekobieżne po Niemczech, możliwe również międzynarodowe
  • przewóz artykułów spożywczych oraz różnych towarów spedycyjnych

Wymagamy

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy, ADR podstawowy
  • doświadczenia jako kierowca CE
  • komunikatywnej umiejętności w komunikacji j. niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy
Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą oraz w systemie 3/1
  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie przy całym miesiącu pracy przy 3 kl. podat. 2500€ netto, przy systemie 3/1 - 2050€ netto
  • dodatkowy płatny urlop w systemie 3/1 - 19 dni
Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Idealne CV dla stanowiska Kierowca CE – chłodnia – system 3/1 przygotujesz w 5 minut.