1. Key Account Manager
E

Key Account Manager

Eurocash S.A.

Opis stanowiska

Wymagania:

OCZEKUJEMY:

  • Ugruntowanego doświadczenia w handlu w branży spożywczej
  • Wiedzy o rynku detalicznym, sieciach sprzedaży
  • Swobodnego poruszania się po polityce marżowej, sposobach budowania ceny, przeliczaniu rabatów i opłat marketingowych, identyfikacji źródeł powstawania zysku operacyjnego w danym segmencie rynku
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych i promocyjnych (trade marketing)
  • Umiejętności analitycznych
  • Myślenia strategicznego
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Nastawienia na realizację celów
  • Gotowości do pracy na terenie całego kraju (wymagane prawo jazdy kat. B)

Obowiązki:

Miejsce pracy: praca stacjonarna w centrali w Komornikach 3-4 dni, pozostałe dni praca w terenie (cała Polska) ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Realizacja strategii sprzedaży oraz obsługa kluczowych klientów firmy
  • Budowanie i rozwój współpracy z najważniejszymi klientami firmy oraz badanie ich potrzeby
  • Ścisła współpraca w ramach działu komercyjnego (zakupy, operacja, marketing) i egzekwowanie tworzenia narzędzi i rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów
  • Komunikowanie klientom zakresu współpracy i pozytywne prezentowanie aktywności firmy
  • Identyfikowanie i odpowiednie adresowanie potencjału sprzedażowego
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących konsumentów i działań konkurencji, opracowywanie niezbędnych raportów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • Możliwość realnego wpływu na strategię zarządzania kluczowymi klientami firmy
  • Ciekawe wyzwania i duża dynamikę pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Narzędzia niezbędne w pracy (laptop, telefon, samochód)
  • Pakiet dodatkowych benefitów
Jeśli wyrażasz chęć relokacji całkowitej lub częściowej (na czas pracy stacjonarnej w biurze w Komornikach) zaznacz w formularzu rekrutacyjnym TAK przy otwartości na relokację. Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Eurocash S.A. Ważne jeszcze 65 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573360Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 11 sierpnia 2020Wyświetleń: 222Wyświetleń na liście: 3 086 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Key Account Manager przygotujesz w 5 minut.