1. Kelner/ka praca dla studentów Niemcy - Niemcy
C

Kelner/ka praca dla studentów Niemcy - Niemcy

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech w hotelarstwie i gastronomii poszukujemy studentów na stanowisko:

kelner, pomoc kuchenna

Oczekujemy

• dobrej znajomości języka niemieckiego
• zaświadczenia potwierdzającego status studenta
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
• wynagrodzenie 1400€ - 2200€ + napiwki
• gwarantowane 40 godzin tygodniowo + nadgodziny
• bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażone (w miejscu pracy)
• wyjazd w parach, grupach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków
Idealne CV dla stanowiska Kelner/ka praca dla studentów Niemcy - Niemcy przygotujesz w 5 minut.