1. Junior Trader

Junior Trader

Nazwa firmy: XTB
obsługa klienta

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizujacą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi.

Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek.

W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' - Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zespole doświadczonych traderów
  • pomoc w rozwijaniu nowych umiejętności
  • elastyczny czas pracy (system zmianowy)
  • płatny staż w wymiarze pełnego etatu (40 godz./tyg.)

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta multisport
  • Owocowe czwartki
  • Platforma do nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń

Wymagania

  • studenci IV i V roku (preferowane kierunki ekonomiczne oraz informatyczne)

  • zainteresowanie rynkami finansowymi

  • wiedza z zakresu zasad funkcjonowanie rynków giełdowych oraz OTC

  • biegłe posługiwanie się językiem angielskim

  • umiejętność pracy z danymi w MS Excel

  • chęć zdobywania nowych umiejętności

  • dostępność w wymiarze 40 godz./ tyg.

  • gotowość do podjęcia pracy po stażu

Dodatkowym atutem będzie:

  • licencja maklera papierów wartościowych
  • znajomość VBA i SQL

Zadania na stanowisku

  • monitorowanie i zabezpieczanie ekspozycji rynkowej
  • obsługa systemu transakcyjnego
  • przygotowywanie zestawień danych
  • zbieranie informacji rynkowych
Nie masz profesjonalnego CV na stanowisko Junior Trader?
Naszym pracownikom zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę
  • nowoczesne biuro w dogodnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji na Bliskiej Woli
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • możliwość zakupu ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia, udział w konferencjach branżowych, kursy językowe
  • imprezy integracyjne
  • owoce w biurze
Praktyki są przeznaczone dla studentów (przede wszystkim uczelni o profilu IT i ekonomicznym) zainteresowanych rynkiem instrumentów pochodnych oraz rynkiem kapitałowym. Naszą ofertę praktyk kierujemy do osób studiujących na IV i V roku. Szukamy aktywnych i pełnych entuzjazmu ludzi, którzy nie boją się wyzwań, są pomysłowi i optymistycznie podchodzą do życia.

Dodatkowe punkty przy wyborze praktykantów będziemy przyznawać za członkostwo w organizacjach studenckich, udokumentowane zaangażowanie przy prowadzeniu projektów naukowych lub przynależność i aktywne działanie na rzecz Koła Naukowego.

TERMINY I MIEJSCE

Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres hr@xtb.com przez cały rok.

Termin odbywania praktyk można ustalić podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na którą będą zapraszani wybrani kandydaci.

Czas trwania praktyk: standardowo - 1 miesiąc.
Miejsce: siedziba XTB w Warszawie, ul. Ogrodowa 58.

ZADANIA

Zakres zadań i obowiązków wyznaczony jest na starcie przez opiekuna praktyki. Na czas praktyki osoba odbywająca staż staje się pełnoprawnym pracownikiem XTB - uczestniczy w bieżących projektach i zadaniach realizowanych przez dział, w którym pracuje.

Na koniec odbytego stażu prezentowane są rezultaty odbytej praktyki, wtedy również osobom z największym potencjałem i kompetencjami, które szczególnie wyróżniały się w czasie trwania stażu, zaoferujemy stałą pracę na atrakcyjnych warunkach.

JAK SIĘ DO NAS ZGŁOSIĆ?

Jeżeli jesteś zainteresowany rozpoczęciem praktyk w X-Trade Brokers:

  • Obserwuj oferty praktyk na naszej stronie zakładka PRACA i odpowiedz na konkretne ogłoszenie, jeśli jakaś propozycja szczególnie Cię zainteresuje.
  • Przygotuj swoje CV i kilka zdań uzasadnienia dlaczego powinniśmy Ci zaufać.
  • Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie przez Internet.

Chcesz wykorzystać swoją wiedzę w praktyce i zdobyć doświadczenie w Domu Maklerskim - wyślij nam aplikację.

Co powinieneś wiedzieć przed rozmową rekrutacyjną w XTB?

Wejdź na stronę www.xtb.com/pl i zapoznaj się z informacjami na nasz temat. Zastanów się, w czym jesteś dobry i przekonaj nas, że stanowisko na jakie aplikujesz jest dla Ciebie stworzone. Aplikuj