1. Junior Data Analyst [Rekrutacja prowadzona online]
I

Junior Data Analyst [Rekrutacja prowadzona online]

IIIT Sp. z o.o. S.K.

Opis stanowiska

Jeżeli zależy Ci na zdobyciu doświadczenia w obszarze analiz, jesteś otwarty/a na współpracę z biznesem i gotowy/a na naukę – to znaczy, że właśnie Ciebie szukamy!:)

Jeżeli chcesz:

    Rozwijać swoje umiejętności programistyczne
    Przygotowywać raporty i analizy dotyczące wyników sprzedaży lub efektywności prowadzonych działań marketingowych
    Brać udział w opracowywaniu i wdrażaniu metod usprawniających raportowanie (m.in. automatyzacja raportów cyklicznych)
    Budować i rozwijać aplikacje wspomagające analizę danych
    Współpracować z klientem wewnętrznym, reagując na jego potrzeby biznesowe

    to prawdopodobnie do siebie pasujemy.

    Ponadto, jeśli zależy Ci na:

      Ciekawych wyzwaniach oraz nieprzebranych możliwościach rozwoju
      Przyjaznym środowisku, w którym doceniane będą Twoje pasje i zaangażowanie
      Pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy
      Elastycznych godzinach pracy
      Nieformalnych warunkach pracy, w tym braku korporacyjnej biurokracji
      Dostępie do świadczeń typu Multisport i Medicover

      to z pewnością do siebie pasujemy!

      Wystarczy, że:

        Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowany kierunek ścisły, w szczególności matematyka, metody ilościowe big data)
        Potrafisz programować w języku R
        Znasz podstawy SQL – a
        Umiejętnie posługujesz się metodami statystycznymi
        Analiza to Twoja pasja i chcesz rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku
        Idealne CV dla stanowiska Junior Data Analyst [Rekrutacja prowadzona online] przygotujesz w 5 minut.