1. IT Security Officer - ICT Department
B

IT Security Officer - ICT Department

Blue Media S.A.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Security Officer
Obszar: ICT Department Miejsce pracy: Sopot

W czym nas wesprzesz?

  • dbaniu o wysoki poziom bezpieczeństwa naszej infrastruktury oraz naszych usług,
  • prowadzenie audytów wewnętrznych, przygotowywanie raportów,
  • tworzenie procedur w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • uczestnictwo w audytach zewnętrznych,
  • diagnozowanie incydentów z zakresu bezpieczeństwa,
  • monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dot. bezpieczeństwa IT,
  • współpraca ze specjalistami w obszarze wdrażania wymogów i standardów bezpieczeństwa IT,
  • obsługa systemów wykrywania zagrożeń sieciowych,
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań bezpieczeństwa IT,
  • monitorowanie aktualnych trendów w zakresie bezpieczeństwa IT.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • doświadczenia w prowadzeniu audytów,
  • doświadczenia w szacowaniu i analizie ryzyka w zakresie bezpieczeństwa IT,
  • doświadczenia w procesach zarządzania i obsługi incydentów,
  • wiedzy technicznej umożliwiającej analizowanie wykorzystywanych rozwiązań pod kątem bezpieczeństwa,
  • umiejętności sporządzaniu raportów i dokumentacji, analiz z zakresu bezpieczeństwa informacji,
  • znajomość normy PCI DSS będzie dodatkowym atutem,
  • znajomości angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Z czym będziesz pracować?

  • Cloud Computing, Docker, Kubernetes, Git, Gitlab CI/CD, Ansible, Java, Python, SQL, JMS, JBOSS/WildFly, Apache, microservices, serverless, clusters, Logstash, Elasticsearch, Kibana, Zabbix, JIRA.

Co oferujemy?

  • wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
  • dopłatę do ubezpieczenia medycznego i karty Multisport,
  • dowolną formę zatrudnienia B2B lub UoP,
  • prace z widokiem na morze :)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Idealne CV dla stanowiska IT Security Officer - ICT Department przygotujesz w 5 minut.