1. Inżynier Utrzymania Ruchu

Inżynier Utrzymania Ruchu

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.
Pakiet medyczny
Wszystkie benefity Pokaż mniej

Opis stanowiska

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Chem Wrocław Energy jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie).
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje – możliwość zagranicznych podróży służbowych.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży motoryzacyjnej.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.

Zadania na stanowisku

  • Aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki.
  • Współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń.
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń
    produkcyjnych.
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych.
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej.
  • Tworzenie instrukcji pracy/procedur.
  • Konfigurację serwonapędów Mitsubishi z wykorzystaniem środowiska IQ Works 2.0.
  • Implementację zmian w oprogramowaniu procesów produkcyjnych.
  • Wprowadzanie usprawnień i aktualizacja systemu wizualizacji.
Idealne CV dla stanowiska Inżynier Utrzymania Ruchu przygotujesz w 5 minut.
Stwórz swoje CV teraz.

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym minimum 2 lata (Starszy Inżynier), 0-2 lat (Inżynier).
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki.
  • Innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON lub MITSUBISHI.
  • Doświadczenie w pracy z manipulatorami firmy KUKA.
  • Mile widziana znajomość środowiska IQ Works 2.0.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu GP-PRO EX4.0.

Mile widziane

Oferujemy

Jesteśmy międzynarodową firmą o zasięgu globalnym, która zatrudnia kilka tysięcy pracowników z różnych stron świata. W LG Chem Wrocław Energy wspólnie tworzymy przyszłość inżynierii motoryzacyjnej na światową skalę, bez względu na kraj pochodzenia, kulturę, obyczaje oraz wyznanie.

Z jakicg benefitów mogą korzystać pracownicy LG Chem Wrocław Energy?

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego.
  • Opieka medyczna,
  • Karta Multisport,
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • Możliwość odbycia podróży służbowych,
  • Czynny udział w projekcie greenfield – jedyna fabryka w Europie produkująca baterie litowo-jonowe na skalę masową,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Duży wybór dań dla pracowników – kuchni tradycyjnej oraz koreańskiej,
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Praca przy pionierskiej produkcji na skalę międzynarodową.

Siedziba firmy mieści się w Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce pod Wrocławiem. Wyróżnia się stałym wzrostem liczby zatrudnionych pracowników.

W LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. bardzo cenimy ambitnych i zaangażowanych pracowników, dlatego dajemy im wiele możliwiści podnoszenia kwalifikacji oraz awansowania w strukturach naszej organizacji.

Tworząc zaawansowaną technologicznie produkcję baterii litowo-jonowych, chcemy współpracować z wykwalifikowaną kadrą specjalistów oraz utalentowanymi stażystami, którzy znajdą u nas swoje miejsce pracy na lata. Tworzymy programy stażowe oraz ambasadorskie dla studentów wielu uczelni z całej Polski.