1. Inżynier Robót Sanitarnych
G

Inżynier Robót Sanitarnych

Grupa Erbud

Opis stanowiska

    Czynny udział w procesie realizacji budów zlokalizowanych na terenie woj. zachodniopomorskiego (w szczególności budowa w Kołbaskowie lub Mielnie);

    Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie,

    Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu.

    Rozliczanie podwykonawców,

    Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

    Wymagania

    Wymagania

      Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie ostatnich lat studiów),

      Umiejętność czytania rysunków technicznych,

      Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel),

      Prawo jazdy kat. B,

      Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy,

      Dyspozycyjność i mobilność.

      Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym plusem.

      Oferujemy

      Oferujemy:

        opiekę medyczną

        naukę języków obcych

        dofinansowanie do pakietów sportowych

        ubezpieczenie na życie

        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

        atrakcyjne wynagrodzenie

        Dane firmowe

        Grupa ERBUD

        Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
        Idealne CV dla stanowiska Inżynier Robót Sanitarnych przygotujesz w 5 minut.