1. Inżynier Budowy
G

Inżynier Budowy

Grupa Erbud

Opis stanowiska

    Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
    Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
    Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
    Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
    Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy lub Kierownika Robót.
    Wymagania

      Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
      Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
      Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
      Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność;
      Odpowiedzialność w działaniu.
      Gotowość do pracy na projekcie w Mielnie.
      Oferujemy:

        opiekę medyczną
        naukę języków obcych
        dofinansowanie do pakietów sportowych
        ubezpieczenie na życie
        możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
        atrakcyjne wynagrodzenie
        Idealne CV dla stanowiska Inżynier Budowy przygotujesz w 5 minut.