1. Inżynier Budowy ds. Instalacji Elektrycznych
P

Inżynier Budowy ds. Instalacji Elektrycznych

PEKABEX

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

    Analiza dokumentacji projektowej,
    Kosztorysowanie prac elektrycznych,
    Koordynacja i bezpośredni nadzór prac firm podwykonawczych z zakresu instalacji elektrycznych,
    Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości,
    Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy,
    Utrzymywanie relacji z inspektorami.

      Wykształcenie wyższe kierunkowe (Budownictwo lub Ochrona Środowiska ze specjalnością Instalacje elektryczne),
      2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
      Umiejętność pracy w zespole,
      Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
      Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej,
      Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
      Dyspozycyjność,
      Prawo jazdy kat. B.
      Oferujemy:

        Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
        Możliwość wewnętrznego awansu,
        Dostęp do pakietu benefitów,
        Możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych.
        Idealne CV dla stanowiska Inżynier Budowy ds. Instalacji Elektrycznych przygotujesz w 5 minut.