1. Influencer Relations Intern

Influencer Relations Intern

Nazwa firmy: indaHash

Description:

We are looking for a person who will join our Influencer Relations team and work closely with influencers from all around the world, support them in all types of queries, help us in creating meaningful content for them and contribute to building stronger connections.

We offer:
  • enthusiastic, dynamic and friendly startup working environment,
  • career development, driven by meaningful challenges,
  • salary based on your skills and experience,
  • flexible working hours, i.e. so you still can continue studies.

Wymagania

Great communication skills Passionate about social media Well organised and strives towards achieving goals Open attitude Fluent English Quick learner who loves challenges

Zadania na stanowisku

contribute to ongoing tests and improvements of the indaHash app learn tools which our team is using on a daily basis play a significant role in open projects Get to know all teams and work closely with other departments during dealing with influencers Key challenges for the 1st month: create valuable content for influencers and Deal clients contact influencers learn and understand the indaHash app Key challenges for the 3rd month: take meaningful part in improving our processes take lead over your first projects become an expert in cooperation with influencers from all over the world Key challenges for the 6th - 12th month:

Jesteśmy najszybciej rosnącą technologiczną platformą do współpracy z influencerami na świecie. Aktualnie działamy na ponad 80 rynkach i mamy biura w Niemczech, USA, Wielkiej Brytanii, Nigerii, Singapurze, Indonezji, Japonii, RPA oraz Polsce. Współpracujemy z ponad 600,000 influencerami, a naszymi klientami są największe marki z listy Fortune 500.

Od 2016 roku przeprowadziliśmy ponad 1900 kampanii dla największych światowych marek (Coca-Cola, McDonald’s, L’Oreal, Electrolux i wiele innych) na 80 rynkach. Współpracujemy z domami mediowymi i agencjami reklamowymi na całym świecie oraz umożliwiamy przeprowadzenie skutecznych kampanii o zasięgu globalnym na Instagramie, Facebooku i Snapchacie.

Struktura macierzowa - każdy może stać się TEAM LEADEREM! Zachęcamy naszych pracowników, bo zdobywali i podwyższali swoje umiejętności w zakresie PROJECT MANAGEMENTU!

Wspieramy PASJE! Uprawiasz SPORT? Super! Mamy specjalną, brandowaną odzież techniczną specjalnie dla Ciebie! Co jeszcze? Mamy programy sponsorskie, zespół biegaczy, drużynę piłkarską i wiele więcej. Powiedz nam więcej o sobie, a chętnie podzielimy się tym na naszych social mediach! #instafamous

Jesteśmy GLOBALNIE TRANSPARENTNI - otwarcie komunikujemy nasze sukcesy, wyzwania i cele we wszystkich zespołach

Jesteśmy NIEPOWTARZALNI! Nie ma drugiego takiego miejsca jak indaHash! Kochamy towarzystwo PSÓW w naszym biurze, HAPPY HOURS w każdy piątek, kiedy serwujemy zimne piwo i pyszne prosecco, nasze imprezy tematyczne i prace charytatywne, których podejmujemy się co miesiąc.

  • Darmowe lekcje Angielskiego
  • Pakiety Multisport i Medicover
  • Wewnętrzne treningi i szkolenia
  • Warsztaty z coachem
  • Program rozwoju talentów
  • Międzynarodowe imprezy integracyjne
  • Naproom, Game Room, Stół bilardowy
  • Programy stażowe
  • Planowanie ścieżki kariery
  • System nagród dla każdego działu
  • Program rozwoju sportu oraz pasji pracowników
  • Aktywne wspieranie akcji CSR