1. Hydraulik- różne projekty, świetne stawki - Francja
P

Hydraulik- różne projekty, świetne stawki - Francja

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Opis stanowiska

POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej, działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:
Hydraulik

Miejsce pracy: różne lokalizacje
Start projektu: czerwiec 2021

Na projekcie będziesz odpowiedzialny za:
• montaż instalacji i urządzeń sanitarnych oraz grzewczych
• montaż mat grzewczych, grzejników, kotłów
• biały montaż

Chcemy Ci zaoferować:
• francuską lub polską umowę o pracę w zależności od projektu
• konkurencyjne wynagrodzenie od 2100 euro na rękę przy 164h, szacowane wynagrodzenie wynosi nawet 2400 euro
• komfortowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• pracę w nowoczesnym zakładzie
• możliwość pracy w nadgodzinach, dodatkowo płatnych
• ubezpieczenie na okres wyjazdu
• terminowe wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania zaliczek

Czego od Ciebie oczekujemy:
• doświadczenia jako hydraulik minimum 3 lata
• podstawowej znajomości rysunku technicznego
• rzetelności w pracy

Jeśli masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i chciałbyś je wykorzystać – aplikuj już teraz!
Idealne CV dla stanowiska Hydraulik- różne projekty, świetne stawki - Francja przygotujesz w 5 minut.