1. Head Of Design (Nieruchomości Komercyjne)
M

Head Of Design (Nieruchomości Komercyjne)

Michael Page

Head of Design (Nieruchomości komercyjne)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu

Naszym Klientem jest globalna firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości.

Head of Design (Nieruchomości komercyjne) Numer referencyjny: JN-072021-2952588/jobs.pl
Miejsce pracy: Warsaw (mazowieckie)

Opis stanowiska / Job description

  • Zarządzanie zespołem architektów
  • Nadzór nad przygotowaniem koncepcji oraz poszczególnych projektów
  • Koordynacja wielobranżowa projektów wykończenia powierzchni biurowych
  • Optymalizacja procesów oraz procedur projektowych
  • Kontrola oraz optymalizacja budżetów
  • Analiza oraz monitorowanie trendów na rynku
  • Udział w rozwoju współpracy z klientami
Wymagania / Requirements
  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowaniu oraz realizacji dużych projektów fit outowych w nieruchomościach komercyjnych (preferowane doświadczenie w segmencie biurowym)
  • Mile widziane doświadczenie pracy w środowisku BIM
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
  • Biegła obsługa komputera
  • Prawo jazdy kat.B
Oferujemy / Company offers
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju i realizowania zawodowych ambicji
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Profesjonalne środowisko pracy
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji na potrzeby procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochornie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Jobs.pl

Zarządzanie zespołem architektów Nadzór nad przygotowaniem koncepcji oraz poszczególnych projektów Koordynacja wielobranżowa projektów wykończenia powierzchni biurowych Optymali…

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad zespołem (ponad 20 osób) dedykowanym do przygotowania projektów fit-out w segmencie biurowym. Informacje o kliencie …

FUTURE COLLARS to innowacyjna szkoła online dla osób chcących wejść do świata IT. To także miejsce pozyskiwania kompetencji cyfrowych dla osób pracujących w dziedzinach, w których …

Załóż konto

Szukaj pracy w najbardziej efektywny sposób i znajdź wymarzoną pracę w mgnieniu oka

Idealne CV dla stanowiska Head Of Design (Nieruchomości Komercyjne) przygotujesz w 5 minut.