1. Główny/-a Specjalista/-ka ds. Rozwoju Produktów IT security (Produkty ICT dla rynku B2B)
T

Główny/-a Specjalista/-ka ds. Rozwoju Produktów IT security (Produkty ICT dla rynku B2B)

T Mobile

Opis stanowiska

Główny/-a Specjalista/-ka ds. Rozwoju Produktów IT security (Produkty ICT dla rynku B2B) Warszawa

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

Zależy Ci na współpracy z firmą, której logo i odcień magenty zna prawie każdy? Chcesz rozwijać produkty IT Security dedykowane dla klintów B2B? Nie boisz się wyzwań, masz otwarty umysł i lubisz dzielić się wiedzą? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/aś zdecydowane TAK, to koniecznie dołącz do #TeamMagenta do Zespołu IT Security.

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • Zarządzanie i optymalizacja aktualnego portfolio produktowego w obszarze IT security;
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek w obszarze IT security;
  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji;
  • Analizowanie, definiowanie, tworzenie i iteracyjne ulepszanie procesów i produktów w obszarze IT security (Agile);
  • Formułowanie wymagań do zmian w systemach informatycznych;
  • Prowadzenie dokumentacji analitycznej i projektowej;
  • Opracowywanie scenariuszy i przeprowadzanie testów akceptacyjnych przy wdrożeniach systemowych;
  • Rozwój narzędzi wewnętrznych wspierających pracowników firmy;
  • Rozwiązywanie problemów systemowych na etapie uruchamiania i świadczenia usług IT security;
  • Wsparcie merytoryczne (w tym prowadzeni szkoleń) dla głównych interesariuszy w firmie.

W REALIZACJI

ZADAŃPOMOŻE CI:
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/produktami związanymi z ICT;
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów w środowisku systemów klasy CRM;
  • Umiejętność poruszania się w dużej organizacji i współpracy z licznymi jednostkami;
  • Znajomość nowoczesnych technologii ICT oraz branży i procesów w firmach telekomunikacyjnych;
  • Doświadczenie i umiejętności analityczne w zakresie ustalania potrzeb i wymagań interesariuszy oraz znajomości zasad analizy biznesowej, funkcjonalnej i systemowej;
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej (m.in. specyfikacji systemowych, user stories);
  • Wykształcenie wyższe, preferowane marketing/zarządzanie/telekomunikacja;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • Komunikatywność i „can-do attitude”;
  • Nastawienie na współpracę i otwartość na feedback – jesteśmy Agile, to dla nas must have;
  • Pozytywne nastawienie do świata i nieszablonowe myślenie- przede wszystkim nie kierujesz się schematami.

OFERUJEMY:

  • Możliwość
    współpracy zdalnej
  • Możliwość korzystania
    z prywatnej opieki
    medycznej na
    preferencyjnych
    warunkach
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Długofalowa
    współpraca w oparciu
    o kontrakt B2B
  • Współpraca w zespole ekspertów z najlepszymi technologiami
  • i wiele innych …
Idealne CV dla stanowiska Główny/-a Specjalista/-ka ds. Rozwoju Produktów IT security (Produkty ICT dla rynku B2B) przygotujesz w 5 minut.