1. Geodeta
K

Geodeta

Kobylarnia S.A.

Opis stanowiska

    analiza projektów numerycznych i przygotowanie danych do wykorzystania w systemach sterowania z wykorzystaniem nawigacyjnych systemów satelitarnych (GPS)

    modelowanie geodezyjne 3D dla potrzeb wykorzystania w systemach sterowania maszynami budowlanymi

    obsługa satelitarnych systemów sterowania maszynami budowlanymi, m.in.: Leica Geosystem,

    Trimble Earthworks

    udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej (pozyskiwanie danych geodezyjnych, planowanie przestrzennego, weryfikacja merytoryczna i jakościowa dokumentacji geodezyjnej

    tworzenie zestawień zbiorczych na podstawie danych geodezyjnych oraz przeprowadzonych analiz przestrzennych z wykorzystaniem oprogramowania CAD

    Wymagania

      wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Geodezja i Kartografia

      minimum 5 lat doświadczenia w pracy geodezyjnej

      znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę

      doświadczenie we współpracy z urzędami w zakresie dokumentacji geodezyjnej

      znajomość rynku usług budowlanych

      umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania CAD

      prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

      Mile widziane:

        posiadanie uprawnień geodezyjnych

        znajomość języka angielskiego

        Oferujemy

          stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

          możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

          wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności

          dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy

          Dane firmowe

          KOBYLARNIA S.A.

          Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl
          Idealne CV dla stanowiska Geodeta przygotujesz w 5 minut.