1. FullStack Java Developer (Angular) [rekrutacja online]
I

FullStack Java Developer (Angular) [rekrutacja online]

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Wymagania:

Requirements:

  • Engineer degree
  • 3 years+ of experience in Web based application development using technologies such as Core Java, Spring, Hibernate, Web Services, HTML, CSS, JavaScript, Angular, Git, SQL (MS SQL Server), Junit, Maven
  • Effective communication skills in English

Obowiązki:

Job description:

  • End-to-end programming for complete Angular & JEE based web applications
  • Development of UI & backend components
  • Write automated unit tests
  • Collaborate with the Quality Assurance team
  • Collaborate with designers on UI/UX elements

Oferujemy:

We offer:

  • Relocation package
  • Private medical care
  • MultiSport card
  • Flexible working hours
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe INTITEK Polska Sp. z o.o.AdresGdańsk Ważne jeszcze 65 dni (do 15.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63573564Data wprowadzenia: 15 lipca 2020Aktualizacja: 11 sierpnia 2020Wyświetleń: 160Wyświetleń na liście: 3 837 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska FullStack Java Developer (Angular) [rekrutacja online] przygotujesz w 5 minut.