1. Fizjoterapeuta Wad Postawy i Skolioz

Fizjoterapeuta Wad Postawy i Skolioz

Grupa Hasco
Kawa/ciepłe napoje
Wszystkie benefity Pokaż mniej

Opis stanowiska

Twoje nowe miejsce pracy:

Szpital Vratislavia Medica to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych o profilu rehabilitacyjnym w kraju. Znajdujemy się we Wrocławiu i specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej oraz kardiologicznej.

Co zyskujesz?

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy lub ½ etatu,
  • zatrudnienie w rozwijającej się placówce,
  • możliwość podjęcia współpracy w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawnej, z
  • elastycznymi godzinami wykonywania zlecenia,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
  • możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów.

Zadania na stanowisku

  • realizacja świadczeń rehabilitacyjnych dla dzieci i młodzieży,
  • stała współpraca z kadrą medyczną placówki,
  • realizacja zadań w ramach pracy zespołu terapeutycznego,
  • stała współpraca z rodzicami,
  • aktywne działania związane z wdrażaniem i realizacją założeń koncepcji SOSORT.
Idealne CV dla stanowiska Fizjoterapeuta Wad Postawy i Skolioz przygotujesz w 5 minut.
Stwórz swoje CV teraz.

Oczekiwania

  • tytuł magistra z fizjoterapii,
  • co najmniej rok doświadczenia zawodowego z obszaru rehabilitacji dzieci z wadami postawy i skoliozami – wymóg niezbędny,
  • ukończony kurs ISST Schroth i/ lub FITS i/ lub SEAS i/ lub Dobo Med,
  • mile widziane kursy: PNF, PNF w skoliozach, trójpłaszczynowa terapia stóp, Kinesiology-taping, Cranio-Sacralna,
  • wysoka kultura osobista, sumienność i umiejętność budowania relacji,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację,
  • ukierunkowanie na pracę z dziećmi i młodzieżą.

Nasze produkty i usługi cechują się najwyższą jakością dlatego, że pracują u nas najlepsi specjaliści. Stawiamy na zaawansowaną technologię, sprawną organizację pracy i nieustanny rozwój. Doceniamy wiedzę i doświadczenie. Bardzo ważne są dla nas talenty, którym pozwalamy rozkwitać. Zatrudniamy zarówno profesjonalistów, jak i młode, ambitne osoby. Jesteśmy dużą organizacją, dlatego z nami możesz zaplanować swoją karierę w obszarze zawodowym najbardziej dopasowanym do Twoich predyspozycji. Zatrudniamy pracowników m.in. w strukturach produkcyjnych i laboratorium, w działach związanych z handlem, marketingiem, prawem, IT, czy administracją, a także w placówkach służby zdrowia.

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników, oferujmy m.in.:

  • dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych, wydarzeń sportowych, a także wczasów w naszym własnym ośrodku wypoczynkowym w Dźwirzynie,
  • dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach,
  • w siedzibie głównej pracownicy mają dostęp do stołówki, codziennie zaopatrywanej w zestawy świeżych dań śniadaniowych i obiadowych,
  • udział w firmowych imprezach integracyjno-kulturalnych,
  • finansowanie udziału pracowników w ogólnopolskich oraz lokalnych imprezach sportowych, w tym biegach oraz meczach piłki nożnej,
  • możliwość udziału w akcjach charytatywnych organizowanych przez Fundację „HASCO-LEK”,
  • dostęp do firmowej biblioteki oferującej książki oraz czasopisma biznesowe i ogólnorozwojowe.

Ważne są dla nas nie tylko relacje czysto biznesowe. Każdego roku organizujemy spotkania integracyjne, podczas których nasi pracownicy mają możliwość lepszego poznania się oraz okazję do świetnej, wspólnej zabawy. Aplikuj
Tworzymy zaawansowane programy rozwojowe, zarówno dla specjalistów, jak i osób zarządzających zespołami.

Dzięki pracy trenerów wewnętrznych na bieżąco diagnozujemy potrzeby szkoleniowe naszych pracowników i umożliwiamy doskonalenie umiejętności oraz zdobywanie nowych kompetencji. Proponujemy także szkolenia specjalistyczne, organizowane przez trenerów zewnętrznych i dopasowane do indywidualnych wymagań. Nasi pracownicy mogą również liczyć na wsparcie członków swoich zespołów, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Aplikuj

Weź udział w naszym programie praktyk/staży i zdobądź cenne doświadczenie zawodowe

Naszą ofertę kierujemy do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów. Szczególnie chętnie zgłaszają się do nas osoby studiujące na kierunkach: biotechnologia, chemia, farmacja. Posiadamy także inne działy, w których możesz zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności.

Jeśli chciałbyś odbyć praktyki/staże w naszym przedsiębiorstwie, prześlij swoją aplikację bezpośrednio przez formularz online. Jeśli będziemy mogli zaproponować Ci odpowiednie miejsce, skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.

Sprawdź, co możemy zaproponować na starcie Twojej kariery:

  • praktyki możesz odbyć w dowolnie wybranym obszarze Spółki, zgodnym z Twoim kierunkiem studiów,
  • czas trwania i program praktyk ustalimy z Tobą indywidualnie,
  • praktyki są organizowane niezależnie od pory roku, po to, żebyś mógł z nich skorzystać bez względu na tryb studiowania,
  • każdy praktykant/stażysta posiada opiekuna, pod okiem którego będzie mógł realizować ciekawe zadania.