1. Fizjoterapeuta stawów skroniowo-żuchwowych
M

Fizjoterapeuta stawów skroniowo-żuchwowych

Medicover sp. z o.o.

Opis stanowiska

Centrum Stomatologii Medicover

ul. Pomorska 106A

Zakres obowiązków:

    samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii,
    postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w placówce standardami,
    indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
    prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów.
    Oczekiwania:

      wykształcenie wyższe kierunkowe (mgr fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej),
      min. 3 lata doświadczenia w pracy z zakresu fizjoterapii, szczególnie:

        rehabilitacji stawów skroniowo-żuchwowych w stomatologii

        predyspozycje do pracy z Pacjentami - umiejętność słuchania, empatii,
        wysoka kultura osobista.
        Oferujemy:

          współprace w ramach kontraktu gospodarczego lub umowy zlecenie,
          możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
          elastyczny grafik pracy,
          pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
          zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,
          wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.
          Idealne CV dla stanowiska Fizjoterapeuta stawów skroniowo-żuchwowych przygotujesz w 5 minut.