1. Embedded Software Developer
A

Embedded Software Developer

AIUT Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania wbudowanego (embedded)
  • implementacja protokołów komunikacyjnych i integracja z urządzeniami firm trzecich
  • ścisła współpraca z zespołem elektroników przy projektowaniu urządzeń
  • ścisła współpraca z zespołem jakości przy testach i wdrożeniach

Nasze wymagania

  • studia na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym
  • praktyczna znajomość języka C/C++
  • praktyczna znajomość podstaw elektroniki
  • rozumienie podstaw programowania mikrokonktrolerów
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację
  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania embedded
  • mile widziana realizacja własnych projektów opartych na mikrokontrolerach jednoukładowych ARM
  • mile widziana znajomość systemu Linux oraz systemów czasu rzeczywistego

To oferujemy

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie posiłków w pracy, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość udziału w przedsięwzięciach realizowanych dla największych koncernów w Polsce i na świecie
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Administratorem Państwa danych osobowych jest AIUT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach, ul. Leona Wyczółkowskiego 113, 44-109 Gliwice. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Idealne CV dla stanowiska Embedded Software Developer przygotujesz w 5 minut.