1. Elektryk/Elektromechanik - stabilne zatrudnienie
J

Elektryk/Elektromechanik - stabilne zatrudnienie

Jaga Temp sp. z o.o.

Opis stanowiska

Oferta

APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Elektryk/Elektromechanik

Zadania:
- Wykonywanie przeglądów i napraw
- Diagnozowanie awarii z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz automatyki
- Wykonywanie przeglądów technicznych
- Modernizacja maszyn

Wymagania:
- Wykształcenie średnie techniczne albo zawodowe (elektryk, mechanik)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagane!)
- Umiejętności czytania i analizowania dokumentów technicznych
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- Pracę zmianową 5 dni w tygodniu

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (do uzgodnienia)

- Warunki finansowe adekwatne do posiadanego doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV (warunek niezbędny).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce:Człuchów
człuchowski

Idealne CV dla stanowiska Elektryk/Elektromechanik - stabilne zatrudnienie przygotujesz w 5 minut.