1. Elektryk / Elektromonter
B

Elektryk / Elektromonter

BMS Center

Opis stanowiska

BMS Center jest firmą zajmującą się wdrażaniem automatyki budynkowej na potrzeby domów jednorodzinnych, mieszkań, apartamentów oraz inwestycji komercyjnych.
Wykonujemy kompletne instalacje elektryczne oraz systemy automatyki budynkowej, systemy alarmowe, monitoringu wizyjnego oraz kontroli dostępu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia
Wymagania:
  • dobra znajomość instalacji elektrycznych,
  • doświadczenie w zawodzie na stanowisku elektryk,
  • wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • wymagane uprawnienia SEP do 1 kV,
  • mile widziane prawo jazdy kat.B.
Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • podłączanie urządzeń elektrycznych oraz rozdzielnic,
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w niedużym zgranym zespole pracowników,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres r...@bmsce... Wyświetl e-mail ×Zabezpieczenie anty-spamowe Zamknij .

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Idealne CV dla stanowiska Elektryk / Elektromonter przygotujesz w 5 minut.