1. Ekspert ds. Przetargów (rekrutacja prowadzona online)
P

Ekspert ds. Przetargów (rekrutacja prowadzona online)

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • przeprowadzanie postępowań przetargowych zgodnie z procedurami przewidzianymi w ustawie prawa zamówień publicznych,
  • przygotowywanie raportów i przygotowywanie analiz w zakresie postępowań przetargowych,
  • wsparcie Sieci Sprzedaży w ramach wdrażanych i funkcjonujących ofert,
  • opiniowanie aktów wewnętrznych PZU Życie SA oraz innych aktów prawnych skierowanych do opiniowania przez instytucje zewnętrzne (KNF, PIU i inne).

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych,
  • znasz prawo zamówień publicznych w tym zarządzenia Prezesa Rady Ministrów w sprawie zamówień publicznych,
  • znasz ustawę o działalności ubezpieczeniowej,
  • posiadasz wykształcenie wyższe: prawo, ekonomia, ubezpieczenia,
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Ekspert ds. Przetargów (rekrutacja prowadzona online) przygotujesz w 5 minut.