1. Ekspert ds. Planowania Strategicznego i Analiz (rekrutacja prowadzona online)
P

Ekspert ds. Planowania Strategicznego i Analiz (rekrutacja prowadzona online)

PZU

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • udział w definiowaniu celów strategicznych Grupy PZU,
  • współpraca z obszarami biznesowymi przy definiowaniu i monitorowaniu realizacji kluczowych inicjatyw biznesowych,
  • monitorowanie i raportowanie postępów prowadzonych inicjatyw, identyfikowanie ryzyk i doradztwo w zakresie zdefiniowanych potrzeb,
  • sporządzanie analiz finansowych i business case,
  • przygotowywanie analiz i raportów ad hoc na potrzeby Zarządów PZU SA i PZU Życie SA,
  • analizy( otoczenie makro, branża, benchmarking) i rekomendacje dotyczące bieżącej działalności Grupy PZU.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz ok. 3 lata doświadczenia w obszarze doradztwa biznesowego,
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych, business case, opracowywaniu budżetu przedsięwzięcia,
  • umiesz analizować stronę przychodową, przygotować kalkulacje kosztów pozabudżetowych, analizę luk oraz opłacalności (NPV),
  • umiesz przeprowadzać analizy rynkowe i benchmarkowe,
  • doskonale posługujesz się Excelem i umiesz zaprezentować wyniki swoich analiz w czytelnej prezentacji PowerPoint,
  • posługujesz się językiem angielskim w sytuacjach biznesowych,
  • jesteś absolwentem studiów ekonomicznych, finansowych lub prawniczych.

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe.

Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Idealne CV dla stanowiska Ekspert ds. Planowania Strategicznego i Analiz (rekrutacja prowadzona online) przygotujesz w 5 minut.