1. Dyrektor Regionu
B

Dyrektor Regionu

BIGRAM S.A

Opis stanowiska

To wyróżnienie ofert oznacza, że cały proces rekrutacyjny jest prowadzony zdalnie.Dowiedz się więcej. Ważna jeszcze miesiąc. Pełny etat. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży beauty & personal care , szukamy osoby na stanowisko:. Twoje zadania:. • aktywne uczestniczenie w budowaniu strategii i taktyki działań sprzedażowych w Polsce• ustalanie kwartalnych celów biznesowych, zgodnie z przyjętą misją, wizją i strategią,• bieżące monitorowanie poziomu realizacji założonych celów sprzedażowych • przygotowywanie i prowadzenie spotkań sprzedażowych, aktywna implementacja planów promocyjnych i kampanii sprzedażowych,• prowadzenie szkoleń i webinarów dla podległych Sales Managerów i sił sprzedaży,• motywowanie struktur sprzedażowych w powierzonym regionie,• ciągły rozwój podległego zespołu - szkolenia, coaching, rekrutacja • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy regionem, a centralą firmy,• współudział w planowaniu, realizacji i prowadzeniu konferencji ogólnopolskich,• analiza rynku i działań konkurencji.. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:. • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG lub dóbr konsumenckich• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym• Doświadczanie w rozwijaniu partnerskiej, franczyzowej sieci sprzedaży• Doskonałe kompetencje interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dużych grup (mile widziane)• Orientację na cel, pasję i kreatywność,• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego• Prawo jazdy kategorii B• Bardzo dobra znajomość programu Power Point i Excel. • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,• Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu,• Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy, deputat kosmetyczny). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.. Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży beauty & personal care , szukamy osoby na stanowisko:. Twoje zadania:. • aktywne uczestniczenie w budowaniu strategii i taktyki działań sprzedażowych w Polsce• ustalanie kwartalnych celów biznesowych, zgodnie z przyjętą misją, wizją i strategią,• bieżące monitorowanie poziomu realizacji założonych celów sprzedażowych • przygotowywanie i prowadzenie spotkań sprzedażowych, aktywna implementacja planów promocyjnych i kampanii sprzedażowych,• prowadzenie szkoleń i webinarów dla podległych Sales Managerów i sił sprzedaży,• motywowanie struktur sprzedażowych w powierzonym regionie,• ciągły rozwój podległego zespołu - szkolenia, coaching, rekrutacja • zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy regionem, a centralą firmy,• współudział w planowaniu, realizacji i prowadzeniu konferencji ogólnopolskich,• analiza rynku i działań konkurencji.. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:. • Co najmniej 5 lat doświadczenia w sprzedaży w branży FMCG lub dóbr konsumenckich• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym• Doświadczanie w rozwijaniu partnerskiej, franczyzowej sieci sprzedaży• Doskonałe kompetencje interpersonalne, komunikacyjne i organizacyjne• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla dużych grup (mile widziane)• Orientację na cel, pasję i kreatywność,• Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego• Prawo jazdy kategorii B• Bardzo dobra znajomość programu Power Point i Excel. • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,• Pracę w środowisku sprzyjającym rozwojowi zawodowemu,• Dodatkowe benefity pracownicze (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy, deputat kosmetyczny). Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
kujawsko-pomorskie. do: 6 gru 2020. Dyrektor. Dyrektor Regionu. Nr ref.: KK/DR/1120. Nasz klient oferuje:. Dyrektor Regionu. Numer ref.: KK/DR/1120. Nasz klient oferuje:
Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Regionu przygotujesz w 5 minut.