1. Dyrektor Kontraktu / Przedstawiciel Wykonawcy – Infrastruktura Kolejowa
N

Dyrektor Kontraktu / Przedstawiciel Wykonawcy – Infrastruktura Kolejowa

NES Global Talent

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

    odpowiedzialność za przygotowanie i realizację budżetu budowy;
    zarządzanie i administrowanie sprawami związanymi z Kontraktem;
    udział w naradach tygodniowych oraz miesięcznych;
    negocjowanie i nadzorowanie realizacji umów z podwykonawcami;
    redagowanie roszczeń i aktualizacja korespondencji dotyczącej roszczeń.
    Wymagania:

      wykształcenie wyższe techniczne;
      doświadczenie w realizacji dwóch projektów budowlanych o wartości min. 100 mln PLN;
      doświadczenie w projektach kolejowych, drogowych lub hydrotechnicznych;
      znajomość procedur FIDIC;
      sprawna obsługa komputera oraz znajomość programów: Excel, Word obowiązkowa;
      prawo jazdy kat. B;
      umiejętność pracy pod presją czasu;
      znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
      Oferujemy:

        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracy w stabilnej i rozwijającej się firmie;
        zarobki na poziomie 25.000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia);
        możliwość podnoszenia kwalifikacji językowych, zawodowych;
        atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań;
        przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów;
        niezbędne narzędzia pracy.
        Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Kontraktu / Przedstawiciel Wykonawcy – Infrastruktura Kolejowa przygotujesz w 5 minut.