1. Dyrektor IT
K

Dyrektor IT

Klient Gowork.Pl

Dyrektor IT

Klient GoWork.pl

  • Gliwice, śląskie
  • Praktyka
  • Pełny etat
  • 2 dni temu

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Kadra zarządzająca poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Dyrektor IT

Wymagania

Doświadczenie kandydata: * Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność zarządzania ludźmi tj. motywowanie, delegowanie, rozliczanie
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania infrastrukturą IT
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji swoich zadań
  • Bardzo dobra znaomość języka angielskiego
Obowiązki

Obowiązki na tym stanowisku: * Zarządzanie pracą działu IT
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo danych przechowywanych w systemach IT firmy
  • Sprawowanie nadzoru nad terminowym wdrażaniem rozwiązań informatycznych wspierających funkcjonowanie firmy
  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną serwerową, sieciową oraz urządzeniami podtrzymującymi pracę serwerowni
  • Monitorowanie rynku pod kątem pojawiających się nowych rozwiązań technicznych i oprogramowania możliwego do wykorzystania w firmie
Oferujemy

Pracodawca oferuje: * Stabilną umowę o pracę
  • Szolenia wewnętrzne
  • Premie i benefity
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Służbowy samchód

Gowork

Szukamy managera zmiany, z praktycznym doświadczeniem w zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami, odpowiadającego za relacje z wewnętrznymi klientami oraz partnerami biznesowymi, na gr…

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Prezes Zarządu - Dyrektor Nacz…

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy …

Załącz swoje CV

Dodaj CV, aby móc aplikować na oferty pracy za pomocą jednego kliknięcia!

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor IT przygotujesz w 5 minut.