1. Dyrektor HR
G

Dyrektor HR

Gowork Dla Klientow

Dyrektor HR

GoWork - Dla Klientow

  • Zabrze,śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Dyrektor HR

Dyrektor HR

Wymagania

Wymagania:

  • Zdolności interpersonalne
  • Studia magisterskie kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadcznie na kierowniczym stanowisku
  • Świetna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B
Obowiązki

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie i nadzorowanie działań z zakresu opracowania strategii i polityki personalnej przedsiębiorstwa
  • Pełnienie nadzoru nad pracą podległego personelu
  • Zapewnienie zasobów ludzkich potrzebnych do realizacji celów biznesowych firmy
  • Kształtowanie i nadzorowanie procesów rekrutacyjnych
  • Współudział w tworzeniu i realizowaniu polityki zarządzania zasobami ludzkimi
Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o dużym doświadczeniu na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilna umowa o pracę
  • Pakiet benefitów

Gowork

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Dyrektor HR Dyrektor HR Wy…

Naszym celem jest dopasowanie do siebie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystali swój wzajemny potencjał, dlatego dla naszego Klienta szukamy …

  • 1 dzień temu
Utwórz powiadomienie

Aktywuj powiadomienia e-mailowe i dowiedz się pierwszy o nowych ofertach pracy, które Cię interesują

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor HR przygotujesz w 5 minut.