1. Dyrektor Handlowy
K

Dyrektor Handlowy

Klient Gowork.Pl

Klient GoWork.pl

  • Częstochowa, śląskie
  • Praktyka
  • Pełny etat
  • 13 dni temu

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Kadra zarządzająca poszukujemy osób, które są zdecydowane na pozytywną zamianę i chcą kontynuować swoją karierę zawodową wraz z pracodawcą, którego reprezentujemy.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu działem sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Zaangażowanie i dynamizm w działaniu, konsekwencja i wytrwałości w dążeniu do celu
  • Umiejętność współpracy z osobami na różnym poziomie organizacji
  • Dyspozycyjności i prawa jazdy ktegorii B
Obowiązki

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie pracą zespołu działu handlowego, w tym podejmowanie działań zapewniających realizację założonych planów sprzedażowych
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Usprawnianie istniejących procesów biznesowych i maksymalizacja osiąganych efektów
  • Współpraca z Zarządem w obszarze tworzenia strategii sprzedaży
  • Budowanie i motywacja zespołu regionalnych i lokalnych kierowników sprzedaży
Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w gronie doświadczonych pracowników w dynamicznym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkowe benefity

Gowork

Jesteśmy "Agencją Pracy" i zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego Klienta - lidera w branży Kadra zarządzająca poszukujemy osób, które są zdecydowane …

Utwórz swoje CV

Nie masz CV? Możesz utworzyć je szybko za pomocą naszego profesjonalnego narzędzia do tworzenia CV

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Handlowy przygotujesz w 5 minut.