1. Dyrektor Finansowy - Gowork - Dla Klientów
G

Dyrektor Finansowy - Gowork - Dla Klientów

Gowork Dla Klientow

Dyrektor finansowy - GoWork - Dla Klientów

GoWork - Dla Klientow

  • Opole, opolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Dyrektor finansowy

Dyrektor finansowy

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności zarządzania firmą i projektami
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Kreatywność, innowacyjne myślenie, gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków i prezentowanie rozwiązań na poziomie zarządczym
Obowiązki

Zakres obowiązków:
  • Kształtowaniu strategii finansowej firmy oraz jej realizacja
  • Przygotowanie raportów i analiz
  • Budżetowanie, prognozy oraz plany krótko i długoterminowe
  • Koordynacja realizacji celów głównych i cząstkowych przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie płynnością finansową, strukturyzowanie finansowania działalności firmy
Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Koleżeńskie realcje w firmie

Gowork

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Dyrektor finansowy Dyrektor …

Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Dyrektor Generalny Dyrektor …

Załóż konto

Szukaj pracy w najbardziej efektywny sposób i znajdź wymarzoną pracę w mgnieniu oka

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Finansowy - Gowork - Dla Klientów przygotujesz w 5 minut.