1. Dyrektor Ds. Realizacji Inwestycji (Branża Energetyczna) - Rekrutacja Online
H

Dyrektor Ds. Realizacji Inwestycji (Branża Energetyczna) - Rekrutacja Online

HRK

Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (branża energetyczna) - rekrutacja online

HRK

  • Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 dni temu

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji. Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (branża energetyczna)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Zarządzanie procesami realizacji inwestycji farm fotowoltaicznych;
  • Kompleksowa koordynacja przyjmowanych projektów w ujęciu operacyjnym i realizacyjnym;
  • Wsparcie merytoryczne oraz nadzór wykonawczy nad pracownikami oraz podwykonawcami firmy;
  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie realizacji projektów
  • Zarządzanie dokumentacją prowadzonych inwestycji;
  • Efektywne zarządzanie zespołem (rekrutacja, motywacja, rozwój);
  • Bieżący monitoring realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów, wysoką jakość obsługi klientów oraz umacnianie pozycji na rynku;
  • Analizowanie otoczenia biznesowego, konkurencji i aktualnych trendów gospodarczych;
  • Współpraca z Zarządem Firmy.
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia na ww. stanowisku lub pokrewnym;
  • Koncentracja na realizacji założonych celów;
  • Doświadczenie techniczno-handlowe w samodzielnie realizowanych projektach;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Umiejętność kosztorysowania, czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Znajomość podstawowych przepisów budowlanych;
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania Zespołem;
  • Zaangażowanie oraz inicjatywę w działaniu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;
  • Decyzyjne i odpowiedzialne stanowisko;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz benefity pozapłacowe;
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

InfoPraca

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji. Dyrektor ds. Realizacji Inwestycji (branża energ…

Utwórz powiadomienie

Aktywuj powiadomienia e-mailowe i dowiedz się pierwszy o nowych ofertach pracy, które Cię interesują

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Ds. Realizacji Inwestycji (Branża Energetyczna) - Rekrutacja Online przygotujesz w 5 minut.