1. Dyrektor Centrum Mikroprzedsiębiorstw
K

Dyrektor Centrum Mikroprzedsiębiorstw

Klient Pracuj.pl

Opis stanowiska

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

  • Podejmowaniu działań maksymalizujących realizacje celu budżetowego podległej jednostki
  • Motywowanie podległych pracowników oraz wsparcie w realizacji bieżących zadań i wspieraniu rozwoju pracowników
  • Budowaniu długofalowych relacji z Klientami kluczowymi dla Banku

Wymagania:

  • Posiada doświadczenie w zarządzaniu Zespołem (mile widziane w segmencie Klienta Mikroprzedsiębiorstw)
  • Jest zorientowana na cel i konsekwentnie potrafi do niego zmierzać a dotychczasowa praca poparta jest wymiernymi sukcesami sprzedażowymi
  • Dobrze zna zagadnienia związane z funkcjonowaniem Mikroprzedsiębiorstw, w tym rozliczających się w formie KPiR oraz pełnej księgowości oraz posiada doświadczenie w sprzedaży
  • Efektywnie zarządza swoim czasem, wykazuje się inicjatywą w działaniu, asertywnością i samodzielnością w podejmowaniu decyzji
  • Posiada wykształcenie wyższe (wykształcenie ekonomiczne jako dodatkowy atut)
  • Jest mobilna (posiada prawo jazdy kat. B) i nastawiona na aktywną współpracę z bankierami w celu podnoszenia ich kwalifikacji i realizacji celów biznesowych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie i wiele innych),
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Idealne CV dla stanowiska Dyrektor Centrum Mikroprzedsiębiorstw przygotujesz w 5 minut.