1. Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych
H

Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych

HR Partner Monika Pszuk

Opis stanowiska

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki

1. Sprzedaż i doradztwo w dziedzinie instalacji fotowoltaicznych
2. Aktywne pozyskiwanie klientów prywatnych i biznesowych
3. Rzetelna obsługa klientów
4. Przygotowywanie i negocjowanie ofert
5. Posprzedażowa obsługa klienta
6. Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania

1. Doświadczenie w pracy na stanowisku doradcy techniczno-handlowego (mile widziane w zakresie sprzedaży mikroinstalacji fotowoltaicznych)
2. Znajomość branży OZE, w szczególności instalacji fotowoltaicznych
3. Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe
4. Silna motywacja do pracy i orientacja na cel
5. Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
6. Umiejętność nawiązywania i utrzymywania otwartych oraz trwałych relacji międzyludzkich
7. Znajomość oprogramowania Pakietu MS Office
8. Prawo jazdy kat B
9. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

1. Dynamiczną i interesującą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
2. Możliwość wdrażania własnych rozwiązań sprzedażowych
3. Szkolenia branżowe i sprzedażowe
4. Wsparcie i doradztwo
5. Pracę w zespole ludzi, którzy potrafią działać zespołowo
6. Stabilne warunki zatrudnienia (2 modele współpracy) wynagrodzenie bazowe 4.000 - 6.500 PLN brutto + system motywacyjny
7. Samochód służbowy (także do celów prywatnych)
8. Narzędzia pracy tj. telefon służbowy, laptop
9. Udział w ścieżce rozwoju

Idealne CV dla stanowiska Doradca techniczno-handlowy ds. instalacji fotowoltaicznych przygotujesz w 5 minut.