1. Doradca Techniczno Handlowy
P

Doradca Techniczno Handlowy

PV Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska

PV Poland Sp. z o.o. - nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Obowiązki
• Rozeznanie i stałe monitorowanie rynku oraz potrzeb klientów;
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
• Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników
• Odpowiedzialność za indywidualną realizację polityki handlowej Firmy w danym regionie
• Podtrzymywanie relacji biznesowych z klientem
• Dbanie o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta

Wymagania
• Doświadczenie w sprzedaży w terenie poparte licznymi sukcesami (preferowana branża energetyczna lub ubezpieczeniowa);
•Samodzielność i silna motywacja do pracy
• Nastawienie na cel i osiągane wyniki
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami
• Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i wysokich prowizji
• Elastyczną formę zatrudnienia
• Duże możliwości rozwoju
• Pakiet szkoleń, który uczyni cię najlepszym specjalistą w branży
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, tablet, telefon, materiały marketingowe)
• Wsparcie w umawianiu spotkań ze strony wewnętrznego Call Center

Idealne CV dla stanowiska Doradca Techniczno Handlowy przygotujesz w 5 minut.