1. Doradca serwisowy - pracownik biura obsługi klienta
G

Doradca serwisowy - pracownik biura obsługi klienta

Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.

Opis stanowiska

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętności handlowo - sprzedażowych,
  • znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętności pracy w zespole.

Obowiązki:

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • obsługa klientów serwisu samochodowego,
  • aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,
  • przedstawianie oferowanych produktów i usług,
  • otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,
  • oględziny i przyjęcie pojazdu,
  • udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,
  • koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,
  • umawianie klientów i planowanie prac serwisu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • atrakcyjny system wynagrodzenia,
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobre warunki pracy.
Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Grupa Zdunek Sp. z o.o. Sp. K.AdresGdańsk Ważne jeszcze 87 dni (do 12.12.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63733774Data wprowadzenia: 11 września 2020Aktualizacja: 16 września 2020Wyświetleń: 142Wyświetleń na liście: 1 753 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Doradca serwisowy - pracownik biura obsługi klienta przygotujesz w 5 minut.