1. Doradca Serwisowy
Z

Doradca Serwisowy

Zoeller Tech Sp. z o.o.

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

    przyjmowanie zgłoszeń serwisowych i diagnoza potrzeb klientów kontaktujących się z serwisem
    przygotowanie i przedstawianie ofert serwisowych
    planowanie, rozliczanie i koordynowanie napraw serwisowych
    informowanie klienta o przebiegu realizacji zlecenia serwisowego
    rejestrowanie wykonanych operacji w systemie ERP oraz wystawianie faktur
    budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
    doradztwo techniczne
    współpraca z liderami warsztatu serwisowego
    Oczekiwania:

      wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane o profilu mechanicznym
      doświadczenie we współpracy z klientem, preferowane w serwisie maszyn i urządzeń lub motoryzacyjnym
      znajomość części samochodowych i wiedza z obszaru mechaniki
      bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office
      mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP
      umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
      Oferujemy:

        pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
        bezpłatne kursy językowe
        dofinansowanie karty Multisport
        dofinansowanie do wczasów
        dofinansowanie do pakietów medycznych
        możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
        Idealne CV dla stanowiska Doradca Serwisowy przygotujesz w 5 minut.