1. Doradca Klienta [rekrutacja online]
P

Doradca Klienta [rekrutacja online]

Provident Polska S.A.

Opis stanowiska

Wymagania:

Oferujemy:

  • Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług – odprowadzamy należne składki do ZUS!
  • Nieograniczoną wysokość wynagrodzenia zależną od wyników
  • Dodatkowe bonusy i możliwość awansu
  • Najwyższe standardy i jasne zasady współpracy
  • Bezpłatne szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Silną markę i sprzedaż produktu cieszącego się zainteresowaniem
  • Dodatkowe działania wspierające na początku współpracy
  • Elastyczne godziny współpracy dopasowane do Twoich możliwości
  • Telefon służbowy z bezpłatnym abonamentem

Obowiązki:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów i sprzedaż produktów
  • Współpracę i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami
  • Zbieranie rat od Klientów

Oferujemy:

  • Wykształcenie średnie
  • Chęć pracy w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie)
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wypełnienie formularza zajmie ok. 5 min. Aplikuj Ogłoszenie podstawowe Provident Polska S.A.AdresMalbork Ważne jeszcze 66 dni (do 07.10.2020) obserwuj to ogłoszenie Aplikuj Ogłoszenie z portalu zobacz szczegóły i aplikuj Numer ogłoszenia: 63549776Data wprowadzenia: 7 lipca 2020Aktualizacja: 2 sierpnia 2020Wyświetleń: 132Wyświetleń na liście: 1 893 Wydrukuj to ogłoszenie Poleć znajomemu Podziel się na Facebooku zgłoś do moderacji ×

Ogłoszenie nie powinno się tu pojawiać ponieważ*:Twój e-mail / tel. (opcjonalnie) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zawartych w formularzu kontaktowym w celu obsługi zgłoszenia. * Polityka prywatności
Idealne CV dla stanowiska Doradca Klienta [rekrutacja online] przygotujesz w 5 minut.