1. Data Entry Specialist
A

Data Entry Specialist

ASTEK Polska

Opis stanowiska

Wrocław / zdalnie

Zadaniem takiej osoby będzie przeniesienie danych z Articulate 360 do nowego systemu LMS. Mile widziana znajomość baz danych.

Obowiązki:

    Pomoc w migracji istniejących treści do nowej witryny edukacyjnej skierowanej do klientów. Edycja i przekształcanie istniejących treści, aby pasowały do e-learningu
    Organizacja, wprowadzanie i aktualizacja modułów i kursów w LMS zgodnie ze strukturą ścieżek edukacyjnych i wskazówkami zespołu Global Content Development Team
    Wprowadzanie kursów utworzonych przez Global Content do modułów programu nauczania eLearning za pomocą Articulate 360, a następnie na platformę Totara.
    Regularne sprawdzanie częstotliwości wysyłania treści i ocena postępów na podstawie kalendarza publikacji treści
    Praca na różnych matrycach, współpraca z ekspertami i współpracownikami w celu przeglądania i publikowania treści e-learningowych. (Global Med Ed, Global Marketing)

    Umiejętności:

      Bardzo dobry angielski
      Wysokie kompetencje miękkie: osoba dobrze zorganizowana, komunikatywna
      Wcześniejsze doświadczenie w większej firmie (najlepiej korporacji), np. staż
      Dobra znajomość komputera (pakiet MS Office), preferowane jeżeli osoba potrafi posługiwać się programami do obróbki filmów (Edytory Wideo)

      Kompetencje:

        Zdolność do efektywnej komunikacji z zespołami wielofunkcyjnymi i napędzanie realizacji projektu
        Wysoka sprawność uczenia się z możliwością szybkiej i wydajnej pracy
        Umiejętność oceny problemów technicznych i opracowywania rozwiązań wykorzystujących analityczne podejście do rozwiązywania problemów
        Umiejętność samodzielnej pracy w zespole

          Solid Foundations
          Ambitious Projects
          Individual approach and friendly atmosphere
          Famous Brands
          Inspiring Leaders
          Flexibility
          Extra Benefits
          Referral System
          Idealne CV dla stanowiska Data Entry Specialist przygotujesz w 5 minut.